Slike CHOMIK Новогодишна кугла 6,5х6,5х9,2 см 1444
Slike CHOMIK Новогодишна кугла 6,5х6,5х9,2 см 1444

CHOMIK Новогодишна кугла 6,5х6,5х9,2 см 1444

Електрометал
479ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Новогодишна кугла 6,5Х6,5Х9,2 см 1444 CHOMIK.

Спецификации

Бренд
CHOMIK

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
DPHI4S4FZK

EAN /   код

EAN /   код
5900779841444
479ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Новогодишна кугла 6,5Х6,5Х9,2 см 1444 CHOMIK.

Спецификации

Бренд
CHOMIK

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
DPHI4S4FZK

EAN /   код

EAN /   код
5900779841444

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.