Selected image for Чинии 18пар. ек244-3 сет

Чинии 18пар. ек244-3 сет

1.570ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Чинии 18пар. ек244-3 сет

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5FBV8C6JQI

EAN /   код

EAN /   код
AN6HUB602U
1.570ДЕН

Опис на производот

Чинии 18пар. ек244-3 сет

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5FBV8C6JQI

EAN /   код

EAN /   код
AN6HUB602U
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.