Selected image for Чинија 44927 фт110-2 ек152-15

Чинија 44927 фт110-2 ек152-15

200ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Чинија 44927 фт110-2 ек152-15

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8IAV80L581

EAN /   код

EAN /   код
ANF0VB6KI3
200ДЕН

Опис на производот

Чинија 44927 фт110-2 ек152-15

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8IAV80L581

EAN /   код

EAN /   код
ANF0VB6KI3
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.