Selected image for Чинија Амејзинг Розева

Чинија Амејзинг Розева

Loco Croco
450ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Чинија Амејзинг Розева
• Чинија која овозможува стабилност.
• Ротирачка чинија за забавен и продуктивен оброк без неред.
• Внатрешниот сад се ротира 360 степени.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 18x18x7 cm.
• Димензии на производот: 18 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 18 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
RY2OR9601X

EAN /   код

EAN /   код
ANE7ZVC3FV
450ДЕН

Опис на производот

Чинија Амејзинг Розева
• Чинија која овозможува стабилност.
• Ротирачка чинија за забавен и продуктивен оброк без неред.
• Внатрешниот сад се ротира 360 степени.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 18x18x7 cm.
• Димензии на производот: 18 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 18 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
RY2OR9601X

EAN /   код

EAN /   код
ANE7ZVC3FV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.