Selected image for Чинија Силиконска Сива

Чинија Силиконска Сива

Loco Croco
1.290ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Чинија силиконска сива

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
AQIORY82E0

EAN /   код

EAN /   код
ANFGVVCNSG
1.290ДЕН

Опис на производот

Чинија силиконска сива

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
AQIORY82E0

EAN /   код

EAN /   код
ANFGVVCNSG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.