Selected image for Чинија Со Вакум Сина

Чинија Со Вакум Сина

Loco Croco
310ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Чинија со вакум сина
• Лесна и практична чинија за хранење.
• Чинијата за исхрана е безбедна за бебињата.
• Вакумот на долниот дел од чинијата останува цврсто на површината на која е поставена.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 23x15x5 cm.
• Димензии на производот: 14×16 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 14×16 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
QN2ORW9IGF

EAN /   код

EAN /   код
ANY9ZVCK5G
310ДЕН

Опис на производот

Чинија со вакум сина
• Лесна и практична чинија за хранење.
• Чинијата за исхрана е безбедна за бебињата.
• Вакумот на долниот дел од чинијата останува цврсто на површината на која е поставена.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 23x15x5 cm.
• Димензии на производот: 14×16 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 14×16 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
QN2ORW9IGF

EAN /   код

EAN /   код
ANY9ZVCK5G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.