0 thumbnail image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
1 thumbnail image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
2 thumbnail image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
3 thumbnail image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
Selected image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
Selected image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
Selected image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини
Selected image for Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини

Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини

D Sport
6.199 ДЕНЗаштеда 1.860 ДЕН
4.339ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини

Спецификации

Бренд
Bez brenda

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Сина

Сезона

Сезона
Зима
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
5JU721PW38

EAN /   код

EAN /   код
195018150394
6.199 ДЕНЗаштеда 1.860 ДЕН
4.339ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Чизми за девојки SNOW CRUSH 3.0 WTRPF сини

Спецификации

Бренд
Bez brenda

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Сина

Сезона

Сезона
Зима
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
5JU721PW38

EAN /   код

EAN /   код
195018150394
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.