Selected image for CLEMENTONI Креативен Сет Idea "Handmade Creations" (7Г+)
Ново

CLEMENTONI Креативен Сет Idea "Handmade Creations" (7Г+)

Loco Croco
890 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
760ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Комплет со повеќе активности што содржи се што им е потребно на децата за да станат вистински уметници.
• Сетот вклучува калапи и гипс за правење фантастични креации.
• Комбинирајте скулптура и сликање користејќи бои во боја и вашата имагинација.
• Игра која користи рачна умешност, ја подобрува концентрацијата и ја развива креативноста.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
T2YSBPI36U

EAN /   код

EAN /   код
ANWEL2BJAC
890 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
760ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Комплет со повеќе активности што содржи се што им е потребно на децата за да станат вистински уметници.
• Сетот вклучува калапи и гипс за правење фантастични креации.
• Комбинирајте скулптура и сликање користејќи бои во боја и вашата имагинација.
• Игра која користи рачна умешност, ја подобрува концентрацијата и ја развива креативноста.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Ананас ID

Шифра на производот
T2YSBPI36U

EAN /   код

EAN /   код
ANWEL2BJAC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.