Selected image for Clementoni Science & Play "My First Microscope" Сет Микроскоп (8+)
Ново

Clementoni Science & Play "My First Microscope" Сет Микроскоп (8+)

1.490 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 01/06/2024 до 15/06/2024

Опис на производот

• Вклучува My First Microscope сет микроскоп.
• Вистински микроскоп кој е пренослив и лесен за користење, совршен за набљудување на објектите околу вас.
• Внимателен прирачник кој има прикажано чекор-по-чекор како да се постапи.
• Набљудувањето на детали има можност да го зголемува објектот за 300 пати поблиску.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 35х26х7 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
35х26х7 см.
Возраст
8+

Ананас ID

Шифра на производот
VBTYAYM81Q

EAN /   код

EAN /   код
AN26ZU5BQB
1.490 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 01/06/2024 до 15/06/2024

Опис на производот

• Вклучува My First Microscope сет микроскоп.
• Вистински микроскоп кој е пренослив и лесен за користење, совршен за набљудување на објектите околу вас.
• Внимателен прирачник кој има прикажано чекор-по-чекор како да се постапи.
• Набљудувањето на детали има можност да го зголемува објектот за 300 пати поблиску.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 35х26х7 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
35х26х7 см.
Возраст
8+

Ананас ID

Шифра на производот
VBTYAYM81Q

EAN /   код

EAN /   код
AN26ZU5BQB
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.