0 thumbnail image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
1 thumbnail image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
2 thumbnail image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
3 thumbnail image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
4 thumbnail image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
5 thumbnail image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
Selected image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
Selected image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
Selected image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
Selected image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
Selected image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.
Selected image for COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.

COMODITA HOME Душек Aloe Vera 200x90см.

Comodita Home
9.808 ДЕНЗаштеда 5.109 ДЕН
4.699ДЕН
Понудата важи од 16/04/2024 до 14/05/2024

Опис на производот

Душекот Aloe Vera е со висина од 18см., доаѓа со обвивка од памук и микрофибер дизајнирана да обезбеди удобност додека спиете. Структурата на душекот е позната по еластичноста на полиуретанската пена која обезбедува оптимална поддршка за вашето тело. Слојот од пена е мек со контурирана површина.

Душекот има порозна структура која обезбедува оптимална вентилација со отстранување на влажниот воздух од душекот и заменувајќи го со свеж воздух, за мирен сон на потребната температура.

• Материјал: Полиуретанска пена.
• Упатство за употреба:

Душекот доаѓа во херметички затворен вакум и спакуван. Откако ќе се отвори, се обликува во рок од 10-20 минути, но не треба да се користи најмалку 24 часа по отворањето. Душекот не треба да има контакт со вода.

• Услови за враќање / гаранција: 3 месеци гаранција.

УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ: Подолга од латофлекс.

УСЛОВИ ЗА ВРАЌАЊЕ: При грешно нарачана димензија од страна на клиентот а производот е девакумиран, односно отворен реклмациите не се прифаќаат.

Спецификации

Бренд
COMODITA HOME

Тежина и димензии

Тежина
18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YWEK674YUS

EAN /   код

EAN /   код
3902049280498
9.808 ДЕНЗаштеда 5.109 ДЕН
4.699ДЕН
Понудата важи од 16/04/2024 до 14/05/2024

Опис на производот

Душекот Aloe Vera е со висина од 18см., доаѓа со обвивка од памук и микрофибер дизајнирана да обезбеди удобност додека спиете. Структурата на душекот е позната по еластичноста на полиуретанската пена која обезбедува оптимална поддршка за вашето тело. Слојот од пена е мек со контурирана површина.

Душекот има порозна структура која обезбедува оптимална вентилација со отстранување на влажниот воздух од душекот и заменувајќи го со свеж воздух, за мирен сон на потребната температура.

• Материјал: Полиуретанска пена.
• Упатство за употреба:

Душекот доаѓа во херметички затворен вакум и спакуван. Откако ќе се отвори, се обликува во рок од 10-20 минути, но не треба да се користи најмалку 24 часа по отворањето. Душекот не треба да има контакт со вода.

• Услови за враќање / гаранција: 3 месеци гаранција.

УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ: Подолга од латофлекс.

УСЛОВИ ЗА ВРАЌАЊЕ: При грешно нарачана димензија од страна на клиентот а производот е девакумиран, односно отворен реклмациите не се прифаќаат.

Спецификации

Бренд
COMODITA HOME

Тежина и димензии

Тежина
18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YWEK674YUS

EAN /   код

EAN /   код
3902049280498
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.