Selected image for COMODITA HOME Душек AloeVera 200x140

COMODITA HOME Душек AloeVera 200x140

Comodita Home
16.796 ДЕНЗаштеда 10.497 ДЕН
6.299ДЕН
Понудата важи од 16/04/2024 до 14/05/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Душекот Aloe Vera е со висина од 18cm, доаѓа со обвивка од памук и микрофибер дизајнирана да обезбеди удобност додека спиете. Структурата на душекот е позната по еластичноста на полиуретанската пена која обезбедува оптимална поддршка за вашето тело. Слојот од пена е мек со контурирана површина.

Душекот има порозна структура која обезбедува оптимална вентилација со отстранување на влажниот воздух од душекот и заменувајќи го со свеж воздух, за мирен сон на потребната температура.

• Материјал: Полиуретанска пена.
• Упатство за употреба: Душекот доаѓа во херметички затворен вакум и спакуван. Откако ќе се отвори, се обликува во рок од 10-20 минути, но не треба да се користи најмалку во следните 24 часа. Душекот не треба да има контакт со вода.
• Услови за враќање / гаранција: 3 месеци гаранција.
УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ: Подолга од латофлекс.
УСЛОВИ ЗА ВРАЌАЊЕ: При грешно нарачана димензија од страна на клиентот а производот е девакумиран, односно отворен реклмациите не се прифаќаат.

Спецификации

Бренд
COMODITA HOME

Тежина и димензии

Тежина
30 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5CIXSU4QF2

EAN /   код

EAN /   код
3902049290022
16.796 ДЕНЗаштеда 10.497 ДЕН
6.299ДЕН
Понудата важи од 16/04/2024 до 14/05/2024

Опис на производот

Душекот Aloe Vera е со висина од 18cm, доаѓа со обвивка од памук и микрофибер дизајнирана да обезбеди удобност додека спиете. Структурата на душекот е позната по еластичноста на полиуретанската пена која обезбедува оптимална поддршка за вашето тело. Слојот од пена е мек со контурирана површина.

Душекот има порозна структура која обезбедува оптимална вентилација со отстранување на влажниот воздух од душекот и заменувајќи го со свеж воздух, за мирен сон на потребната температура.

• Материјал: Полиуретанска пена.
• Упатство за употреба: Душекот доаѓа во херметички затворен вакум и спакуван. Откако ќе се отвори, се обликува во рок од 10-20 минути, но не треба да се користи најмалку во следните 24 часа. Душекот не треба да има контакт со вода.
• Услови за враќање / гаранција: 3 месеци гаранција.
УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ: Подолга од латофлекс.
УСЛОВИ ЗА ВРАЌАЊЕ: При грешно нарачана димензија од страна на клиентот а производот е девакумиран, односно отворен реклмациите не се прифаќаат.

Спецификации

Бренд
COMODITA HOME

Тежина и димензии

Тежина
30 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
5CIXSU4QF2

EAN /   код

EAN /   код
3902049290022
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.