0 thumbnail image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
1 thumbnail image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
2 thumbnail image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
3 thumbnail image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
4 thumbnail image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
5 thumbnail image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
Selected image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
Selected image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
Selected image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
Selected image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
Selected image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн
Selected image for COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн

COMODITA HOME Стол за пикник на преклопување, црн

3.075 ДЕНЗаштеда 1.226 ДЕН
1.849ДЕН
Понудата важи од 16/05/2024 до 14/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Стол за пикник на преклопување, црн
Овој градинарски стол се одликува со висока удобност за вашиот грб, добра контрола на потпирачите за раце и минималистички дизајн.
Исклучително лесно се одржува и се вклопува со различни видови маси.
Столот може да издржи луѓе со тежина до 160 килограми.

Карактеристики:

  • Боја: Црнa
  • Димензии: 55х61х90см.
  • Материјал: Железо и текстил
  • Упатство за употреба: чистете со рака.

 

Рекламациите за овој производ заради оштета и слично се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.

Спецификации

Бренд
COMODITA HOME

Тежина и димензии

Тежина
3.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Железо и текстил

Ананас ID

Шифра на производот
LAEK6X0BXR

EAN /   код

EAN /   код
3907489120373
3.075 ДЕНЗаштеда 1.226 ДЕН
1.849ДЕН
Понудата важи од 16/05/2024 до 14/06/2024

Опис на производот

Стол за пикник на преклопување, црн
Овој градинарски стол се одликува со висока удобност за вашиот грб, добра контрола на потпирачите за раце и минималистички дизајн.
Исклучително лесно се одржува и се вклопува со различни видови маси.
Столот може да издржи луѓе со тежина до 160 килограми.

Карактеристики:

  • Боја: Црнa
  • Димензии: 55х61х90см.
  • Материјал: Железо и текстил
  • Упатство за употреба: чистете со рака.

 

Рекламациите за овој производ заради оштета и слично се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.

Спецификации

Бренд
COMODITA HOME

Тежина и димензии

Тежина
3.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Железо и текстил

Ананас ID

Шифра на производот
LAEK6X0BXR

EAN /   код

EAN /   код
3907489120373
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.