Slike CONTINENTAL Гума Зимска 225/55R17 97H WinterContact TS870 P
Slike CONTINENTAL Гума Зимска 225/55R17 97H WinterContact TS870 P

CONTINENTAL Гума Зимска 225/55R17 97H WinterContact TS870 P

КУПИ ГУМИ
11.550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CONTINENTAL Гума Зимска 225/55R17 97H WinterContact TS870 P

Спецификации

Бренд
Continental

Ананас ID

Шифра на производот
XP1PQDJHBD

EAN /   код

EAN /   код
ANAFK87G8N
11.550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CONTINENTAL Гума Зимска 225/55R17 97H WinterContact TS870 P

Спецификации

Бренд
Continental

Ананас ID

Шифра на производот
XP1PQDJHBD

EAN /   код

EAN /   код
ANAFK87G8N
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.