Slike CONTINENTAL Гума Зимска 255/55R18 109V WinterContact TS870 P XL
Slike CONTINENTAL Гума Зимска 255/55R18 109V WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL Гума Зимска 255/55R18 109V WinterContact TS870 P XL

КУПИ ГУМИ
12.560ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CONTINENTAL Гума Зимска 255/55R18 109V WinterContact TS870 P XL

Спецификации

Бренд
Continental

Ананас ID

Шифра на производот
BGEPQUUIUX

EAN /   код

EAN /   код
AN0XI87NAA
12.560ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CONTINENTAL Гума Зимска 255/55R18 109V WinterContact TS870 P XL

Спецификации

Бренд
Continental

Ананас ID

Шифра на производот
BGEPQUUIUX

EAN /   код

EAN /   код
AN0XI87NAA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.