0 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
1 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
2 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
3 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
4 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
5 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж

Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Беж

Големина

Опис на производот

Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
6.5

Ананас ID

Шифра на производот
5YN2USRFR3

EAN /   код

EAN /   код
194434641103
3.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Converse Chuck Taylor All Star женски патики, беж

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
6.5

Ананас ID

Шифра на производот
5YN2USRFR3

EAN /   код

EAN /   код
194434641103
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.