0 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
1 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
2 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
3 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
4 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
5 thumbnail image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни
Selected image for Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни

Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни

D Sport
4.299 ДЕНЗаштеда 645 ДЕН
3.654ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
WYN2USAPB9

EAN /   код

EAN /   код
194434714524
4.299 ДЕНЗаштеда 645 ДЕН
3.654ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Converse Chuck Taylor All Star женски патики, EVA лифт, црни

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
WYN2USAPB9

EAN /   код

EAN /   код
194434714524
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.