0 thumbnail image for CONVERSE машки патики CT AS CORE
1 thumbnail image for CONVERSE машки патики CT AS CORE
Selected image for CONVERSE машки патики CT AS CORE
Selected image for CONVERSE машки патики CT AS CORE

CONVERSE машки патики CT AS CORE

4.290 ДЕНЗаштеда 1.716 ДЕН
2.574ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

КОНВЕРС патики во ретро стил, со сите ѕвезди и вулканизиран гумен ѓон, добро познати низ целиот свет, дури и кај оние кои не преферираат спортски чевли. И ако тие се на пазарот од 1917. Годините не претрпеле многу промени во дизајнот. Тие се направени во широк спектар на бои.

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
4E9L20F8I6

EAN /   код

EAN /   код
022859283199
4.290 ДЕНЗаштеда 1.716 ДЕН
2.574ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

КОНВЕРС патики во ретро стил, со сите ѕвезди и вулканизиран гумен ѓон, добро познати низ целиот свет, дури и кај оние кои не преферираат спортски чевли. И ако тие се на пазарот од 1917. Годините не претрпеле многу промени во дизајнот. Тие се направени во широк спектар на бои.

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
4E9L20F8I6

EAN /   код

EAN /   код
022859283199
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.