0 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
1 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
2 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
3 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
4 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја

COPPERMINER Чевли за момчиња TROLL JAB KID сива боја

D Sport
4.199 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

COPPERMINER е начин на живот, а не само спортски бренд. Целта на Copperiminer е да ги натера луѓето да уживаат во животот во природа и да го ценат начинот на живот на отворено. Со своите извонредни водоотпорни чевли со уникатен изглед, Copperminer е совршен партнер за планинарење, како и за секојдневна употреба. Copperminer е чевли со врвен квалитет со италијански дизајн произведени во Европа. Чевлите имаат специјална водоотпорна мембрана која го спречува навлегувањето на вода и гарантира дека вашите стапала ќе останат суви и во најсложените зимски услови.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
34
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
I3FOVWF5UE

EAN /   код

EAN /   код
2000017137148
4.199 ДЕНЗаштеда 1.260 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

COPPERMINER е начин на живот, а не само спортски бренд. Целта на Copperiminer е да ги натера луѓето да уживаат во животот во природа и да го ценат начинот на живот на отворено. Со своите извонредни водоотпорни чевли со уникатен изглед, Copperminer е совршен партнер за планинарење, како и за секојдневна употреба. Copperminer е чевли со врвен квалитет со италијански дизајн произведени во Европа. Чевлите имаат специјална водоотпорна мембрана која го спречува навлегувањето на вода и гарантира дека вашите стапала ќе останат суви и во најсложените зимски услови.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
34
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
I3FOVWF5UE

EAN /   код

EAN /   код
2000017137148
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.