0 thumbnail image for COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID
1 thumbnail image for COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID
2 thumbnail image for COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID
Selected image for COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID
Selected image for COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID
Selected image for COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID

COPPERMINER чизми за девојчиња MARILENE KID

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 1.999 ДЕН
2.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Зимските чевли за девојки од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и преку мембраната ја исфрла вишокот на влага, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева

Сезона

Сезона
Зима
Големина
25
Поводот
Детски асортиман - Зимски

Ананас ID

Шифра на производот
OE0QVKG5BJ

EAN /   код

EAN /   код
2000014888203
3.999 ДЕНЗаштеда 1.999 ДЕН
2.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските чевли за девојки од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и преку мембраната ја исфрла вишокот на влага, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева

Сезона

Сезона
Зима
Големина
25
Поводот
Детски асортиман - Зимски

Ананас ID

Шифра на производот
OE0QVKG5BJ

EAN /   код

EAN /   код
2000014888203
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.