0 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени
1 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени
2 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени
Selected image for COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени
Selected image for COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени
Selected image for COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени

COPPERMINER Машки чевли Dufour Jab кафени

D Sport
6.199 ДЕНЗаштеда 1.860 ДЕН
4.339ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Светло кафеава

Големина

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Светло кафеава
Сезона
Есен-Зима
Големина
47
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
HKJNVLCPGZ

EAN /   код

EAN /   код
2000014887268
6.199 ДЕНЗаштеда 1.860 ДЕН
4.339ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Светло кафеава
Сезона
Есен-Зима
Големина
47
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
HKJNVLCPGZ

EAN /   код

EAN /   код
2000014887268
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.