0 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
1 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
2 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
3 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
4 thumbnail image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни
Selected image for COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни

COPPERMINER Машки чевли GAEBRIS EVO 77 црни

D Sport
6.599 ДЕНЗаштеда 1.980 ДЕН
4.619ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

COPPERMINER е начин на живот, а не само спортски бренд. Целта на Copperiminer е да ги натера луѓето да уживаат во животот во природа и да го ценат начинот на живот на отворено. Со своите извонредни водоотпорни чевли со уникатен изглед, Copperminer е совршен партнер за планинарење, како и за секојдневна употреба. Copperminer е чевли со врвен квалитет со италијански дизајн произведени во Европа. Чевлите имаат специјална водоотпорна мембрана која го спречува навлегувањето на вода и гарантира дека вашите стапала ќе останат суви и во најсложените зимски услови.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
HTNNVKW9Y4

EAN /   код

EAN /   код
2000019602804
6.599 ДЕНЗаштеда 1.980 ДЕН
4.619ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

COPPERMINER е начин на живот, а не само спортски бренд. Целта на Copperiminer е да ги натера луѓето да уживаат во животот во природа и да го ценат начинот на живот на отворено. Со своите извонредни водоотпорни чевли со уникатен изглед, Copperminer е совршен партнер за планинарење, како и за секојдневна употреба. Copperminer е чевли со врвен квалитет со италијански дизајн произведени во Европа. Чевлите имаат специјална водоотпорна мембрана која го спречува навлегувањето на вода и гарантира дека вашите стапала ќе останат суви и во најсложените зимски услови.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
HTNNVKW9Y4

EAN /   код

EAN /   код
2000019602804
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.