Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни
Slike COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни

COPPERMINER Машки чевли Ultra Trek 38 црни

D Sport
5.799 ДЕНЗаштеда 2.320 ДЕН
3.479ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Сезона
Есен-Зима
Големина
44
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
LZONVNUNKB

EAN /   код

EAN /   код
2000013496287
5.799 ДЕНЗаштеда 2.320 ДЕН
3.479ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Сезона
Есен-Зима
Големина
44
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
LZONVNUNKB

EAN /   код

EAN /   код
2000013496287
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.