0 thumbnail image for COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја
1 thumbnail image for COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја
2 thumbnail image for COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја
Selected image for COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја
Selected image for COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја
Selected image for COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја

COPPERMINER Обувки за машки ABI 8 црна и жолта боја

D Sport
4.499 ДЕНЗаштеда 2.249 ДЕН
2.250ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Зимските обувки за момчиња од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Сезона
Есен-Зима
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
BTDOVD5TWN

EAN /   код

EAN /   код
2000014888555
4.499 ДЕНЗаштеда 2.249 ДЕН
2.250ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските обувки за момчиња од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Сезона
Есен-Зима
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
BTDOVD5TWN

EAN /   код

EAN /   код
2000014888555
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.