0 thumbnail image for COPPERMINER Женска спортска јакна Arosa Q321W-AROSA жолта
1 thumbnail image for COPPERMINER Женска спортска јакна Arosa Q321W-AROSA жолта
Selected image for COPPERMINER Женска спортска јакна Arosa Q321W-AROSA жолта
Selected image for COPPERMINER Женска спортска јакна Arosa Q321W-AROSA жолта

COPPERMINER Женска спортска јакна Arosa Q321W-AROSA жолта

D Sport
9.999 ДЕНЗаштеда 4.999 ДЕН
5.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

COPPERMINER Женска спортска јакна Jakna Arosa јакна Q321w-Arosa-Ylw

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
S
Затворање со патент
Да
Со качулка
Да

Ананас ID

Шифра на производот
98SMVGE3YC

EAN /   код

EAN /   код
8606020219440
9.999 ДЕНЗаштеда 4.999 ДЕН
5.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

COPPERMINER Женска спортска јакна Jakna Arosa јакна Q321w-Arosa-Ylw

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
S
Затворање со патент
Да
Со качулка
Да

Ананас ID

Шифра на производот
98SMVGE3YC

EAN /   код

EAN /   код
8606020219440
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.