0 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
1 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
2 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
3 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
4 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
5 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
6 thumbnail image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја
Selected image for COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја

COPPERMINER Женски планинарски чевли Out Stratus Mid 47 сива боја

D Sport
5.499 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
4.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Женски зимски чевли на отворено

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
1.02 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39
Тип на затворање на чевли
Вртете се

Материјал

Земја на потекло
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
RF5OVIJ9FE

EAN /   код

EAN /   код
2000013496560
5.499 ДЕНЗаштеда 1.100 ДЕН
4.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женски зимски чевли на отворено

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
1.02 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39
Тип на затворање на чевли
Вртете се

Материјал

Земја на потекло
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
RF5OVIJ9FE

EAN /   код

EAN /   код
2000013496560
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.