Selected image for COSRX Гел за чистење на лице Low pH Good Morning Gel Cleanser 150мл.

COSRX Гел за чистење на лице Low pH Good Morning Gel Cleanser 150мл.

Elloxy
780ДЕН

Опис на производот

Опис
COSRX Low-pH Good Morning Gel Cleanser е нежен, неиритирачки гел за миење на лице со pH слична на онаа на кожата. Содржи природен BHA кој ја ексфолира кожата и масло од чајно дрво што го контролира производството на себум. Текстурата на овој гел овозможува ефикасно отстранување на нечистотиите и себумот, оставајќи ја вашата кожа чиста и освежена без одземање на влажноста.
Пакување: 150мл.
Начин на употреба
Нежно масирајте мала количина на влажна кожа. Исплакнете со млака вода. Исушете го лицето со крпа и продолжете со следната рутина за нега на кожата.

Спецификации

Бренд
COSRX

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
46H2KXUGOW

EAN /   код

EAN /   код
ANS4KOIXRK
780ДЕН

Опис на производот

Опис
COSRX Low-pH Good Morning Gel Cleanser е нежен, неиритирачки гел за миење на лице со pH слична на онаа на кожата. Содржи природен BHA кој ја ексфолира кожата и масло од чајно дрво што го контролира производството на себум. Текстурата на овој гел овозможува ефикасно отстранување на нечистотиите и себумот, оставајќи ја вашата кожа чиста и освежена без одземање на влажноста.
Пакување: 150мл.
Начин на употреба
Нежно масирајте мала количина на влажна кожа. Исплакнете со млака вода. Исушете го лицето со крпа и продолжете со следната рутина за нега на кожата.

Спецификации

Бренд
COSRX

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
46H2KXUGOW

EAN /   код

EAN /   код
ANS4KOIXRK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.