Slike CRIVIT Женска јакна crijak1
Slike CRIVIT Женска јакна crijak1

CRIVIT Женска јакна crijak1

Sportex
1.390ДЕН

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики - Функционална спортска облека за следната авантура
Отпорна на ветер и водоотпорна со залепени шевови
Водоотпорна и дише благодарение на еколошки финишот BeSoDRY
Странични џебови со патент и внатрешен џеб - материјал
Материјал 100% полиестер

Спецификации

Бренд
CRIVIT

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
KF48ZSCWH1

EAN /   код

EAN /   код
AN71W5UOYR
1.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики - Функционална спортска облека за следната авантура
Отпорна на ветер и водоотпорна со залепени шевови
Водоотпорна и дише благодарение на еколошки финишот BeSoDRY
Странични џебови со патент и внатрешен џеб - материјал
Материјал 100% полиестер

Спецификации

Бренд
CRIVIT

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
KF48ZSCWH1

EAN /   код

EAN /   код
AN71W5UOYR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.