Selected image for Црна тегла с981 660сс

Црна тегла с981 660сс

120ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Црна тегла с981 660сс

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
APW76QB8NI

EAN /   код

EAN /   код
ANG3YB6BRL
120ДЕН

Опис на производот

Црна тегла с981 660сс

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
APW76QB8NI

EAN /   код

EAN /   код
ANG3YB6BRL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.