Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен бавен проток 3907 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен бавен проток 3907 2/1 транспарентна

Цуцла PHILIPS AVENT Природен бавен проток 3907 2/1 транспарентна

ПЗУ Аптека Полин
425ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• За деца на возраст од 1 - 6 месеци
• 2 отвори
• Новата цуцла Avent помага да се направи хранењето со шише што е можно поприродно за детето
• Цуцлата е дизајнирана да личи на дојка и да го приближи хранењето на бебето до природното доење
• Цуцлата е исклучително мека и флексибилна
• Цуцлата има подобрен систем против колика со двоен вентил
• За време на хранењето, воздухот оди во шишето, а не во стомакот на бебето
• Не содржи БПА, БПА 0% (без бисфенол А)
• Компатибилен со природни шишиња Philips Avent
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Препорачана возраст (мин.)
1 mesec(i)
Препорачана возраст (макс.)
6 mesec(i)
Количина по пакет
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
PNGTPBXXR1

EAN /   код

EAN /   код
8710103873907
425ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• За деца на возраст од 1 - 6 месеци
• 2 отвори
• Новата цуцла Avent помага да се направи хранењето со шише што е можно поприродно за детето
• Цуцлата е дизајнирана да личи на дојка и да го приближи хранењето на бебето до природното доење
• Цуцлата е исклучително мека и флексибилна
• Цуцлата има подобрен систем против колика со двоен вентил
• За време на хранењето, воздухот оди во шишето, а не во стомакот на бебето
• Не содржи БПА, БПА 0% (без бисфенол А)
• Компатибилен со природни шишиња Philips Avent
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Препорачана возраст (мин.)
1 mesec(i)
Препорачана возраст (макс.)
6 mesec(i)
Количина по пакет
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
PNGTPBXXR1

EAN /   код

EAN /   код
8710103873907
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.