Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна
Slike Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна

Цуцла PHILIPS AVENT Природен брз проток 4027 2/1 транспарентна

ПЗУ Аптека Полин
450ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• За деца на возраст од 6м+
• 4 отвори за брз проток
• Новата цуцла Avent помага да се направи хранењето со шише што е можно поприродно за детето
• Цуцлата е дизајнирана да личи на дојка и да го приближи хранењето на бебето до природното доење
• Цуцлата е исклучително мека и флексибилна
• Цуцлата има подобрен систем против колика со двоен вентил
• За време на хранењето, воздухот оди во шишето, а не во стомакот на бебето
• Не содржи БПА, БПА 0% (без бисфенол А)
• Компатибилен со природни шишиња Philips Avent
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Препорачана возраст (мин.)
6 mesec(i)
Количина по пакет
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
XQFTP22KLE

EAN /   код

EAN /   код
8710103874027
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• За деца на возраст од 6м+
• 4 отвори за брз проток
• Новата цуцла Avent помага да се направи хранењето со шише што е можно поприродно за детето
• Цуцлата е дизајнирана да личи на дојка и да го приближи хранењето на бебето до природното доење
• Цуцлата е исклучително мека и флексибилна
• Цуцлата има подобрен систем против колика со двоен вентил
• За време на хранењето, воздухот оди во шишето, а не во стомакот на бебето
• Не содржи БПА, БПА 0% (без бисфенол А)
• Компатибилен со природни шишиња Philips Avent
• 2 парчиња во пакување

Спецификации

Бренд
PHILIPS AVENT

Карактеристики

Боја на производот
Транспарентна
Пол
Унисекс
Препорачана возраст (мин.)
6 mesec(i)
Количина по пакет
2 kom.

Ананас ID

Шифра на производот
XQFTP22KLE

EAN /   код

EAN /   код
8710103874027

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.