Selected image for Цуцла силиконска за овошје розева

Цуцла силиконска за овошје розева

Loco Croco
310ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ЦУЦЛА СИЛИКОНСКА ЗА ОВОШЈЕ РОЗЕВА
• Овој производ е погоден за бебиња 6+ месеци со кој почнуваат да ги вкусуваат различните вкусови и воедно почнуваат да учат сами да јадат.Со силиконската цуцла сегогаш вкусуваат свежо овошје.Овошните парчиња сместени во силиконската перфорирана комора се апсорбираат и на бебето му ги даваат хранливите состојки од овошјето.Може да се чисти во стерилизатор а може и да се чисти со топла вода и сапун.
• Достапно во 3 бои: сина,црвена и розева.
• Димензии на производот: 7x13x4cm.
• Димензии на пакувањето: 13x22cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
KJNORZDBT4

EAN /   код

EAN /   код
ANKPUVCTR1
310ДЕН

Опис на производот

ЦУЦЛА СИЛИКОНСКА ЗА ОВОШЈЕ РОЗЕВА
• Овој производ е погоден за бебиња 6+ месеци со кој почнуваат да ги вкусуваат различните вкусови и воедно почнуваат да учат сами да јадат.Со силиконската цуцла сегогаш вкусуваат свежо овошје.Овошните парчиња сместени во силиконската перфорирана комора се апсорбираат и на бебето му ги даваат хранливите состојки од овошјето.Може да се чисти во стерилизатор а може и да се чисти со топла вода и сапун.
• Достапно во 3 бои: сина,црвена и розева.
• Димензии на производот: 7x13x4cm.
• Димензии на пакувањето: 13x22cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
KJNORZDBT4

EAN /   код

EAN /   код
ANKPUVCTR1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.