Selected image for Цвеќе ек218-155

Цвеќе ек218-155

260ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Цвеќе ек218-155

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
NCE38SSFBI

EAN /   код

EAN /   код
ANICJOZ2XW
260ДЕН

Опис на производот

Цвеќе ек218-155

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
NCE38SSFBI

EAN /   код

EAN /   код
ANICJOZ2XW
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.