Selected image for Цвеќе ек218-34

Цвеќе ек218-34

Хомакс
449ДЕН

Боја:Виолетова

Опис на производот

Цвеќе ек218-34

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
LQL38ML825

EAN /   код

EAN /   код
ANJIHOZCN8
449ДЕН

Опис на производот

Цвеќе ек218-34

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
LQL38ML825

EAN /   код

EAN /   код
ANJIHOZCN8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.