Selected image for Цвеќе ек295-42

Цвеќе ек295-42

350ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

Цвеќе ек295-42

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
8CM38KOKP1

EAN /   код

EAN /   код
ANEQHOZCN5
350ДЕН

Опис на производот

Цвеќе ек295-42

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
8CM38KOKP1

EAN /   код

EAN /   код
ANEQHOZCN5
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.