Slike Даска овал 19х280х400
Slike Даска овал 19х280х400

Даска овал 19х280х400

Меркур
389ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Овална даска со димензии 40см х 28см х 1,9см
одлична и практична даска за работа, можете да ја користите за припремање на храна но и сервиеање на истата.
просторно овалната форма е одлична за трпезарискиот простор и лесно може да се "вметне" на маса.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
IR318O6M8J

EAN /   код

EAN /   код
531999199248
389ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Овална даска со димензии 40см х 28см х 1,9см
одлична и практична даска за работа, можете да ја користите за припремање на храна но и сервиеање на истата.
просторно овалната форма е одлична за трпезарискиот простор и лесно може да се "вметне" на маса.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
IR318O6M8J

EAN /   код

EAN /   код
531999199248
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.