Slike DE LONGHI Филтер 5513710021
Slike DE LONGHI Филтер 5513710021

DE LONGHI Филтер 5513710021

АНАНАС ШОП
2.790ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Филтер за AC 230
Заменски сет филтри за прочистувач
Димензии: 14,4 x 10,2 x 1 Zoll
Тежина: 100 g

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
AFZ0I3AIVG

EAN /   код

EAN /   код
AN765PHU7O
2.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Филтер за AC 230
Заменски сет филтри за прочистувач
Димензии: 14,4 x 10,2 x 1 Zoll
Тежина: 100 g

Спецификации

Бренд
Sencor

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
AFZ0I3AIVG

EAN /   код

EAN /   код
AN765PHU7O
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.