Slike DE LONGHI Кафемат ESAM 3000.B
Slike DE LONGHI Кафемат ESAM 3000.B

DE LONGHI Кафемат ESAM 3000.B

АНАНАС ШОП
22.220ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Cappuccino System
Користи мелено кафе или во зрна
Тивка мелница со 13 подесувања
Подесување на квантитет на кафе
Подесување на квантитет на вода
Електронска регулација на температура
Подесива висина за различни чаши
Автоматско исклучување
Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри со индикатор
Подесиво испуштање на пареа
Програми за прочистување од каменец
Греач за чашите
Димензии (ШxДxВ mm): 285x375x360
Тежина (Kg): 10
Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
Влезна моќ (W): 1350
Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
Притисок (bar): 15

Спецификации

Бренд
DeLonghi

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Q44NEWP8Q8

EAN /   код

EAN /   код
AN53M2EEL1
22.220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Cappuccino System
Користи мелено кафе или во зрна
Тивка мелница со 13 подесувања
Подесување на квантитет на кафе
Подесување на квантитет на вода
Електронска регулација на температура
Подесива висина за различни чаши
Автоматско исклучување
Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри со индикатор
Подесиво испуштање на пареа
Програми за прочистување од каменец
Греач за чашите
Димензии (ШxДxВ mm): 285x375x360
Тежина (Kg): 10
Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
Влезна моќ (W): 1350
Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
Притисок (bar): 15

Спецификации

Бренд
DeLonghi

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Q44NEWP8Q8

EAN /   код

EAN /   код
AN53M2EEL1

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.