Slike DE LONGHI Пегла FXK 20C
Slike DE LONGHI Пегла FXK 20C

DE LONGHI Пегла FXK 20C

АНАНАС ШОП
1.790ДЕН

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

Сила 2000 w
Супер пареа 50г/мин , континуирана пареа 25г/мин
Вертикално испуштање на пареата
4 функции :суво, пареа , суперпареа и прскање
Подесувачки термостат
Регулатор на пареата
Сијаличка индикатор
Анти калц систем "Aqua clear"
Може да се користи и со вода од славина
Кабел 2 m
Резервоар за вода 290 ml
Материјал на плоча :Stainless steel

Спецификации

Бренд
DeLonghi

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
VT0FHW4AZR

EAN /   код

EAN /   код
ANNEBUGT7Z
1.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сила 2000 w
Супер пареа 50г/мин , континуирана пареа 25г/мин
Вертикално испуштање на пареата
4 функции :суво, пареа , суперпареа и прскање
Подесувачки термостат
Регулатор на пареата
Сијаличка индикатор
Анти калц систем "Aqua clear"
Може да се користи и со вода од славина
Кабел 2 m
Резервоар за вода 290 ml
Материјал на плоча :Stainless steel

Спецификации

Бренд
DeLonghi

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
VT0FHW4AZR

EAN /   код

EAN /   код
ANNEBUGT7Z

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.