0 thumbnail image for DEERMA Навлажнувач DEM-F628S
1 thumbnail image for DEERMA Навлажнувач DEM-F628S
2 thumbnail image for DEERMA Навлажнувач DEM-F628S
Selected image for DEERMA Навлажнувач DEM-F628S
Selected image for DEERMA Навлажнувач DEM-F628S
Selected image for DEERMA Навлажнувач DEM-F628S

DEERMA Навлажнувач DEM-F628S

AНАНАС ШОП
4.000 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Системот има вградена УВ ламба која ја стерилизира и целосно ја прочистува водата, обезбедувајќи атомизација од 300 ml на час вода за одржување на поволни услови во просторија до 30 квадратни метри. Тоа не е сè, овој модел доаѓа со LCD екран од кој може да се контролираат сите различни функции на овлажнител, како што се активирање на режимот за континуирана влажност, функцијата UV или следење на релативната влажност и собна температура. Но, најважното е што може да го направи сето ова сам, Deerma F628S ја одржува влажноста и температурата во најудобниот опсег за вас. Само вклучете го и дозволете неговата интелигентна функција на постојана температура да го претвори вашиот дом во светилиште.

Карактеристики:
• Количина на пареа: 300 ml/h
• Капацитет: 5l
• Моќност: 25W
• Ниво на бучава: 36dB
• Тежина: 1,75 kg
• Опсег: 30м2
• Траење на батеријата: до 12 часа
• Димензии: 187 x 200 x 295 mm

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
1.75 kg
Тежина (кг)
1.75 kg
Должина (см)
187 cm
Ширина (см)
200 cm
Висина (см)
295 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
25 W

Ананас ID

Шифра на производот
V0NU9VD5V0

EAN /   код

EAN /   код
6955578033582
4.000 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Системот има вградена УВ ламба која ја стерилизира и целосно ја прочистува водата, обезбедувајќи атомизација од 300 ml на час вода за одржување на поволни услови во просторија до 30 квадратни метри. Тоа не е сè, овој модел доаѓа со LCD екран од кој може да се контролираат сите различни функции на овлажнител, како што се активирање на режимот за континуирана влажност, функцијата UV или следење на релативната влажност и собна температура. Но, најважното е што може да го направи сето ова сам, Deerma F628S ја одржува влажноста и температурата во најудобниот опсег за вас. Само вклучете го и дозволете неговата интелигентна функција на постојана температура да го претвори вашиот дом во светилиште.

Карактеристики:
• Количина на пареа: 300 ml/h
• Капацитет: 5l
• Моќност: 25W
• Ниво на бучава: 36dB
• Тежина: 1,75 kg
• Опсег: 30м2
• Траење на батеријата: до 12 часа
• Димензии: 187 x 200 x 295 mm

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
1.75 kg
Тежина (кг)
1.75 kg
Должина (см)
187 cm
Ширина (см)
200 cm
Висина (см)
295 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
25 W

Ананас ID

Шифра на производот
V0NU9VD5V0

EAN /   код

EAN /   код
6955578033582
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.