0 thumbnail image for DEERMA овлажнител LD-220 бел
1 thumbnail image for DEERMA овлажнител LD-220 бел
2 thumbnail image for DEERMA овлажнител LD-220 бел
Selected image for DEERMA овлажнител LD-220 бел
Selected image for DEERMA овлажнител LD-220 бел
Selected image for DEERMA овлажнител LD-220 бел

DEERMA овлажнител LD-220 бел

AНАНАС ШОП
4.000 ДЕНЗаштеда 1.310 ДЕН
2.690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

• ИНТЕЛИГЕНТНА ТЕХНОЛОГИЈА: Овој навлажнувач на воздухот е опремен со паметен систем кој автоматски ја одржува оптималната влажност во просторијата. Уживајте во постојана и здрава влажност на воздухот без потреба од постојано прилагодување.

• ВИСОКА КОНТРОЛА: LED екранот со висока резолуција и далечинскиот управувач ви овозможуваат лесно следење и прилагодување на влажноста, температурата и количината на магла. Контролирајте го уредот од каде било во просторијата и приспособете го на вашите потреби.

• ДОЛГОРОЧНА РАБОТА: Со функција која овозможува работа до 12 часа, овој навлажнувач за воздух е идеален за долготрајна употреба. По истекот на времето, уредот автоматски се исклучува, со што се заштедува енергија и се обезбедува безбедност.

• ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН: Благодарение на вертикалниот дизајн, навлажнуваччот не зазема многу простор и може да се постави на подот или на масата. Двојното снабдување со вода и лесното полнење го прават исклучително практичен за секојдневна употреба.

• ФИЛТРАЦИЈА НА ВОДА: Два филтри за вода и систем за филтрирање со пори од 1-5μm обезбедуваат дека водата што се користи за навлажнување на воздухот е чиста. Уживајте во свеж и здрав воздух без нечистотии.

Навлажнувачот на воздух Deerma LD-220 е совршен избор за оние кои сакаат да одржат идеална влажност во нивниот дом или канцеларија. Уредот е дизајниран да обезбеди висока концентрација на влажност, но без мокрење на подот, што го прави идеален за простории со електронски уреди. Работењето со навлажнувач е едноставно и интуитивно, благодарение на LED екранот и далечинскиот управувач.

Паметниот систем на навлажнувачот ви овозможува да уживате во стабилна влажност без потреба од постојано следење. Уредот е енергетски ефикасен и автоматски се исклучува по 12 часа работа, што придонесува за заштеда на енергија.

Вертикалниот дизајн и компактните димензии овозможуваат лесно поставување на навлажнувачот на која било рамна површина, додека двојното довод на вода и едноставното полнење го прават користењето на уредот многу практично.

Конечно, два филтри за вода и напредниот систем за филтрирање гарантираат дека водата што се користи за навлажнување е секогаш чиста, обезбедувајќи ви свеж и здрав воздух. Направете го вашиот простор поудобен и поздрав со навлажнувачот на воздух Deerma LD-220. Нарачајте уште денес и обезбедете оптимална влажност во вашиот дом.

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
1.2 kg
Тежина (кг)
1.2 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
25 W

Ананас ID

Шифра на производот
2YMU9CJ9KC

EAN /   код

EAN /   код
6955578033681
4.000 ДЕНЗаштеда 1.310 ДЕН
2.690ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• ИНТЕЛИГЕНТНА ТЕХНОЛОГИЈА: Овој навлажнувач на воздухот е опремен со паметен систем кој автоматски ја одржува оптималната влажност во просторијата. Уживајте во постојана и здрава влажност на воздухот без потреба од постојано прилагодување.

• ВИСОКА КОНТРОЛА: LED екранот со висока резолуција и далечинскиот управувач ви овозможуваат лесно следење и прилагодување на влажноста, температурата и количината на магла. Контролирајте го уредот од каде било во просторијата и приспособете го на вашите потреби.

• ДОЛГОРОЧНА РАБОТА: Со функција која овозможува работа до 12 часа, овој навлажнувач за воздух е идеален за долготрајна употреба. По истекот на времето, уредот автоматски се исклучува, со што се заштедува енергија и се обезбедува безбедност.

• ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН: Благодарение на вертикалниот дизајн, навлажнуваччот не зазема многу простор и може да се постави на подот или на масата. Двојното снабдување со вода и лесното полнење го прават исклучително практичен за секојдневна употреба.

• ФИЛТРАЦИЈА НА ВОДА: Два филтри за вода и систем за филтрирање со пори од 1-5μm обезбедуваат дека водата што се користи за навлажнување на воздухот е чиста. Уживајте во свеж и здрав воздух без нечистотии.

Навлажнувачот на воздух Deerma LD-220 е совршен избор за оние кои сакаат да одржат идеална влажност во нивниот дом или канцеларија. Уредот е дизајниран да обезбеди висока концентрација на влажност, но без мокрење на подот, што го прави идеален за простории со електронски уреди. Работењето со навлажнувач е едноставно и интуитивно, благодарение на LED екранот и далечинскиот управувач.

Паметниот систем на навлажнувачот ви овозможува да уживате во стабилна влажност без потреба од постојано следење. Уредот е енергетски ефикасен и автоматски се исклучува по 12 часа работа, што придонесува за заштеда на енергија.

Вертикалниот дизајн и компактните димензии овозможуваат лесно поставување на навлажнувачот на која било рамна површина, додека двојното довод на вода и едноставното полнење го прават користењето на уредот многу практично.

Конечно, два филтри за вода и напредниот систем за филтрирање гарантираат дека водата што се користи за навлажнување е секогаш чиста, обезбедувајќи ви свеж и здрав воздух. Направете го вашиот простор поудобен и поздрав со навлажнувачот на воздух Deerma LD-220. Нарачајте уште денес и обезбедете оптимална влажност во вашиот дом.

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
1.2 kg
Тежина (кг)
1.2 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела
Моќ
25 W

Ананас ID

Шифра на производот
2YMU9CJ9KC

EAN /   код

EAN /   код
6955578033681
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.