0 thumbnail image for DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна
1 thumbnail image for DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна
2 thumbnail image for DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна
Selected image for DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна
Selected image for DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна
Selected image for DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна

DEERMA Правосмукалка Stick DX115C црна

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.990 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Правосмукалката со кабел Deerma (DKS115C) бара минимален напор за чистење на целиот дом. Сè што треба да направите е да ја водите правосмукалката со едната рака додека таа го прави остатокот за вас. Уредот има моќен систем за вшмукување кој ви овозможува да се ослободите дури и од најмалите и незабележливи остатоци. Правосмукалката доаѓа со три заменливи млазници, вклучувајќи и млазница за чистење на тешко достапни места. Вреди да се напомене висококвалитетниот филтер на уредот, кој не дозволува секундарно влегување на прашина во околината.

Карактеристики:
• Капацитет на сад: 1,2l
• Должина на кабел: 5 m
• Друго: HEPA филтер
• Димензии: 206,5 × 128 × 1019,5 mm
• Тежина: 2 kg
• Моќност: 600W
• Ниво на бучава: 70 dB

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
2 kg
Тежина
2 kg
Ширина
206.5 mm
Длабочина
128 mm
Висина
1019.5 mm

Дизајн

Боја на производот
Црна

Технички детали

Капацитет за прашина
1.2 L
Должина на кабелот
5 M

Моќ

Максимална моќност на моторот
600 W

Изведба

Ниво на бучава
70 dB
ХЕПА систем за филтрација
Да

Ананас ID

Шифра на производот
HWRGFB69MK

EAN /   код

EAN /   код
6955578034626
1.990 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Правосмукалката со кабел Deerma (DKS115C) бара минимален напор за чистење на целиот дом. Сè што треба да направите е да ја водите правосмукалката со едната рака додека таа го прави остатокот за вас. Уредот има моќен систем за вшмукување кој ви овозможува да се ослободите дури и од најмалите и незабележливи остатоци. Правосмукалката доаѓа со три заменливи млазници, вклучувајќи и млазница за чистење на тешко достапни места. Вреди да се напомене висококвалитетниот филтер на уредот, кој не дозволува секундарно влегување на прашина во околината.

Карактеристики:
• Капацитет на сад: 1,2l
• Должина на кабел: 5 m
• Друго: HEPA филтер
• Димензии: 206,5 × 128 × 1019,5 mm
• Тежина: 2 kg
• Моќност: 600W
• Ниво на бучава: 70 dB

Спецификации

Бренд
DEERMA

Тежина и димензии

Тежина
2 kg
Тежина
2 kg
Ширина
206.5 mm
Длабочина
128 mm
Висина
1019.5 mm

Дизајн

Боја на производот
Црна

Технички детали

Капацитет за прашина
1.2 L
Должина на кабелот
5 M

Моќ

Максимална моќност на моторот
600 W

Изведба

Ниво на бучава
70 dB
ХЕПА систем за филтрација
Да

Ананас ID

Шифра на производот
HWRGFB69MK

EAN /   код

EAN /   код
6955578034626
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.