Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина
Slike DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина

DEERMA Вертикална пегла на пареа DEM-HS300 сина

АНАНАС ШОП
5.990ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Модел: DEM-HS300
• Напон: 220-240 V~
• Фреквенција: 50-60 Hz
• Моќност: 1000 W
• Капацитет: 160 ml
• Време на загревање: околу 35 секунди

Спецификации

Бренд
DEERMA

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Капацитет на резервоарот за вода
160 L

Моќ

Моќ
1000 W

Ананас ID

Шифра на производот
LH0Q3MKYT5

EAN /   код

EAN /   код
6955578039904
5.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Модел: DEM-HS300
• Напон: 220-240 V~
• Фреквенција: 50-60 Hz
• Моќност: 1000 W
• Капацитет: 160 ml
• Време на загревање: околу 35 секунди

Спецификации

Бренд
DEERMA

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Капацитет на резервоарот за вода
160 L

Моќ

Моќ
1000 W

Ананас ID

Шифра на производот
LH0Q3MKYT5

EAN /   код

EAN /   код
6955578039904
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.