Slike DELL Конфигурација PERSONAL COMPUTER Alienware R12, i5 11400F,1000W PowerSuply,8GB DDR4 3200MHz RAM,256GB M.2 SSD
Slike DELL Конфигурација PERSONAL COMPUTER Alienware R12, i5 11400F,1000W PowerSuply,8GB DDR4 3200MHz RAM,256GB M.2 SSD

DELL Конфигурација PERSONAL COMPUTER Alienware R12, i5 11400F,1000W PowerSuply,8GB DDR4 3200MHz RAM,256GB M.2 SSD

АНАНАС ШОП
170.700 ДЕНЗаштеда 27.610 ДЕН
143.090ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Конфигурација PERSONAL COMPUTER DELL Alienware R12, i5 11400F,1000W PowerSuply,8GB DDR4 3200MHz RAM,256GB M.2 SSD,Nvidia GeForce RTX3090 24GB GDDR6X,DW1810,Key.+mouse,Win HOME 11,1y.

Спецификации

Бренд
DELL

Ананас ID

Шифра на производот
DC2DK3AGVS

EAN /   код

EAN /   код
ANGRIXHYRY
170.700 ДЕНЗаштеда 27.610 ДЕН
143.090ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Конфигурација PERSONAL COMPUTER DELL Alienware R12, i5 11400F,1000W PowerSuply,8GB DDR4 3200MHz RAM,256GB M.2 SSD,Nvidia GeForce RTX3090 24GB GDDR6X,DW1810,Key.+mouse,Win HOME 11,1y.

Спецификации

Бренд
DELL

Ананас ID

Шифра на производот
DC2DK3AGVS

EAN /   код

EAN /   код
ANGRIXHYRY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.