Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Ново
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Ново
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y
Slike DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y

DELL Монитор P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y

АНАНАС ШОП
12.700 ДЕНЗаштеда 2.010 ДЕН
10.690ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор DELL P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y

Технички спецификации

 

 • Тип на дисплеј: LCD монитор со LED позадинско осветлување / TFT активна матрица
 • Дијагонална големина: 24"
 • Вградени уреди: USB 3.2 Gen 1 хаб
 • Тип на панел: IPS
 • Сооднос на аспект: 16:10
 • Резолуција: WUXGA 1920 x 1200 на 60 Hz
 • Pixel Pitch: 0,27 мм
 • Пиксели по инч: 94
 • Осветленост: 300 cd/m²
 • Сооднос на контраст: 1000:1 / 1000:1 (динамична)
 • Поддршка за боја: 16,7 милиони бои
 • Гама на бои: 99% sRGB
 • Време на одговор: 8 ms (нормално); 5 ms (брзо)
 • Хоризонтален агол на гледање: 178 °
 • Вертикален агол на гледање: 178 °
 • Облога на екранот: Анти-отсјај
 • Технологија на позадинско осветлување: WLED позадинско осветлување на рабовите

 

Карактеристики:

 

 • Стакло без жива, без арсен, 3-страно без рамка, Dell ComfortView Plus
 • Димензии (ШxДxВ): 20,9 во x 7,1 во x 20,1 инчи - со држач
 • Тежина: 12,26 фунти

 

Поврзување:

 • Интерфејси

-HDMI (HDCP 1.4)
-DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4)
-DVI
-VGA
-USB 3.2 Gen 1 upstream
-4 x USB 3.2 Gen 1 downstream

Механички:

 

 • Прилагодувања на позицијата на екранот
 • Висина, стожер (ротација), вртлив, навалување
 • Агол на навалување: -5 ° /+21 °
 • Агол на вртење: -45 ° /+45 °
 • Прилагодување на висината: 5,9 инчи
 • VESA монтажен интерфејс: 100 x 100 mm
 •  

Дополнителни карактеристики:

 

 • Отвор за безбедносна брава (заклучување за кабел се продава одделно), поддршка за интерфејс VESA
 • Вклучени кабли
 • 1 x DisplayPort кабел - DisplayPort до DisplayPort - 6 стапки
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 upstream кабел - 6 стапки
 • Во согласност со стандардите
 • RoHS, DisplayPort 1.2, без BFR, HDCP 1.4, без PVC


Моќност

 

 • Влезен напон:AC 100-240 V (50/60 Hz)
 • Потрошувачка на енергија (вклучен режим): 14,8 В
 • Потрошувачка на енергија (макс): 48 вати
 • Потрошувачка на енергија Во мирување: 0,3 вати
 • Потрошувачка на енергија Спиење: 0,3 вати
 • Потрошувачка на енергија (исклучен режим): 0,2 вати
 • Прекинувач за вклучување/исклучување: Да

 

Димензии и тежина

 

 • Со држач - ширина: 20,9 во - длабочина: 7,1 инчи - висина: 20,1 инчи - тежина: 12,3 фунти
 • Без држач - тежина: 7,8 lbs

 

 • Сертифициран ENERGY STAR: Да

Спецификации

Бренд
DELL

Ананас ID

Шифра на производот
SC2DKK8SQV

EAN /   код

EAN /   код
ANFQIXHRH9
12.700 ДЕНЗаштеда 2.010 ДЕН
10.690ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Монитор DELL P2423, LED 24", VGA, HDMI, DP, USB, DVI, (1920x1200) - IPS Panel,16:10,3y

Технички спецификации

 

 • Тип на дисплеј: LCD монитор со LED позадинско осветлување / TFT активна матрица
 • Дијагонална големина: 24"
 • Вградени уреди: USB 3.2 Gen 1 хаб
 • Тип на панел: IPS
 • Сооднос на аспект: 16:10
 • Резолуција: WUXGA 1920 x 1200 на 60 Hz
 • Pixel Pitch: 0,27 мм
 • Пиксели по инч: 94
 • Осветленост: 300 cd/m²
 • Сооднос на контраст: 1000:1 / 1000:1 (динамична)
 • Поддршка за боја: 16,7 милиони бои
 • Гама на бои: 99% sRGB
 • Време на одговор: 8 ms (нормално); 5 ms (брзо)
 • Хоризонтален агол на гледање: 178 °
 • Вертикален агол на гледање: 178 °
 • Облога на екранот: Анти-отсјај
 • Технологија на позадинско осветлување: WLED позадинско осветлување на рабовите

 

Карактеристики:

 

 • Стакло без жива, без арсен, 3-страно без рамка, Dell ComfortView Plus
 • Димензии (ШxДxВ): 20,9 во x 7,1 во x 20,1 инчи - со држач
 • Тежина: 12,26 фунти

 

Поврзување:

 • Интерфејси

-HDMI (HDCP 1.4)
-DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4)
-DVI
-VGA
-USB 3.2 Gen 1 upstream
-4 x USB 3.2 Gen 1 downstream

Механички:

 

 • Прилагодувања на позицијата на екранот
 • Висина, стожер (ротација), вртлив, навалување
 • Агол на навалување: -5 ° /+21 °
 • Агол на вртење: -45 ° /+45 °
 • Прилагодување на висината: 5,9 инчи
 • VESA монтажен интерфејс: 100 x 100 mm
 •  

Дополнителни карактеристики:

 

 • Отвор за безбедносна брава (заклучување за кабел се продава одделно), поддршка за интерфејс VESA
 • Вклучени кабли
 • 1 x DisplayPort кабел - DisplayPort до DisplayPort - 6 стапки
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 upstream кабел - 6 стапки
 • Во согласност со стандардите
 • RoHS, DisplayPort 1.2, без BFR, HDCP 1.4, без PVC


Моќност

 

 • Влезен напон:AC 100-240 V (50/60 Hz)
 • Потрошувачка на енергија (вклучен режим): 14,8 В
 • Потрошувачка на енергија (макс): 48 вати
 • Потрошувачка на енергија Во мирување: 0,3 вати
 • Потрошувачка на енергија Спиење: 0,3 вати
 • Потрошувачка на енергија (исклучен режим): 0,2 вати
 • Прекинувач за вклучување/исклучување: Да

 

Димензии и тежина

 

 • Со држач - ширина: 20,9 во - длабочина: 7,1 инчи - висина: 20,1 инчи - тежина: 12,3 фунти
 • Без држач - тежина: 7,8 lbs

 

 • Сертифициран ENERGY STAR: Да

Спецификации

Бренд
DELL

Ананас ID

Шифра на производот
SC2DKK8SQV

EAN /   код

EAN /   код
ANFQIXHRH9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.