0 thumbnail image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
1 thumbnail image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
2 thumbnail image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
3 thumbnail image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
Selected image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
Selected image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
Selected image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја
Selected image for DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја

DELL ранец за лаптоп 15" EcoloopUrban CP4523G сива боја

AНАНАС ШОП
2.490 ДЕНЗаштеда 285 ДЕН
2.205ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Карактеристики:
• Материјал: Ткаенина
• Максимална големина на екранот: 15"
• Надворешни џебови: преден џеб, странични џебови
• Рачки
• Димензии (ШxВxД): 315x480x170 mm
• Волумен: 20L
• Димензии на преградата за лаптоп: 400x270x25 mm

Спецификации

Бренд
DELL

Тежина и димензии

Тежина
0.82 kg

Дизајн

Боја на производот
Сива
Тип на поврзување
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
2CZW32EY7H

EAN /   код

EAN /   код
5397184635513
2.490 ДЕНЗаштеда 285 ДЕН
2.205ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
• Материјал: Ткаенина
• Максимална големина на екранот: 15"
• Надворешни џебови: преден џеб, странични џебови
• Рачки
• Димензии (ШxВxД): 315x480x170 mm
• Волумен: 20L
• Димензии на преградата за лаптоп: 400x270x25 mm

Спецификации

Бренд
DELL

Тежина и димензии

Тежина
0.82 kg

Дизајн

Боја на производот
Сива
Тип на поврзување
Платно

Ананас ID

Шифра на производот
2CZW32EY7H

EAN /   код

EAN /   код
5397184635513
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.