Selected image for DELONGHI Кафемат Nespresso Vertuo Pop Up Liquorice црн + 10 Vertuo ristreto капсули
Ново

DELONGHI Кафемат Nespresso Vertuo Pop Up Liquorice црн + 10 Vertuo ristreto капсули

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
7.500 ДЕНЗаштеда 3.210 ДЕН
4.290ДЕН
Понудата важи од 10/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Додадете свеж и нов изглед на вашата кујна со Nespresso Vertuo Pop машината во елегантна црна боја. Подгответе врвно кафе едноставно и брзо со притискање на едно копче. Секоја капсула се анализира со нејзината шифра и со тоа се прилагодуваат параметрите за подготовка. Потоа, системот за екстракција со технологијата “центрифузија” ги подобрува аромите на секоја мешавина. Оваа паметна машина автоматски се ажурира за да го обезбеди најдоброто Nespresso искуство.

Тип на машина: Автоматска
Вид на кафе: Капсули
Тип на капсула: Nespresso Vertuo
Притисок на пумпата: Centrifusion™
Bluetooth® и Wi-Fi поврзување кое овозможува автоматско ажурирање на софтверот
Димензии: 136 x 426 x 250 mm
Капацитет на резервоарот за вода: 600 ml
Автоматско исклучување: Да – 2 минути
Гаранција: 1 година
Нето тежина: 3,5 кг

Спецификации

Бренд
DeLonghi

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Име на моделот
Nespresso Vertuo Pop
Други карактеристики
136 x 426 x 250 mm

Ананас ID

Шифра на производот
RJY44ZTH54

EAN /   код

EAN /   код
AN6AD328L6
7.500 ДЕНЗаштеда 3.210 ДЕН
4.290ДЕН
Понудата важи од 10/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Додадете свеж и нов изглед на вашата кујна со Nespresso Vertuo Pop машината во елегантна црна боја. Подгответе врвно кафе едноставно и брзо со притискање на едно копче. Секоја капсула се анализира со нејзината шифра и со тоа се прилагодуваат параметрите за подготовка. Потоа, системот за екстракција со технологијата “центрифузија” ги подобрува аромите на секоја мешавина. Оваа паметна машина автоматски се ажурира за да го обезбеди најдоброто Nespresso искуство.

Тип на машина: Автоматска
Вид на кафе: Капсули
Тип на капсула: Nespresso Vertuo
Притисок на пумпата: Centrifusion™
Bluetooth® и Wi-Fi поврзување кое овозможува автоматско ажурирање на софтверот
Димензии: 136 x 426 x 250 mm
Капацитет на резервоарот за вода: 600 ml
Автоматско исклучување: Да – 2 минути
Гаранција: 1 година
Нето тежина: 3,5 кг

Спецификации

Бренд
DeLonghi

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна
Име на моделот
Nespresso Vertuo Pop
Други карактеристики
136 x 426 x 250 mm

Ананас ID

Шифра на производот
RJY44ZTH54

EAN /   код

EAN /   код
AN6AD328L6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.