0 thumbnail image for DENIS Трамболина со мрежа, 305 cm
1 thumbnail image for DENIS Трамболина со мрежа, 305 cm
Selected image for DENIS Трамболина со мрежа, 305 cm
Selected image for DENIS Трамболина со мрежа, 305 cm

DENIS Трамболина со мрежа, 305 cm

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
12.000 ДЕНЗаштеда 2.001 ДЕН
9.999ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

  • ГОЛЕМ ДИЈАМЕТАР_ Погледнете колку простор имате за забава! Со дијаметар од 305 cm, оваа брануваа обезбедува доволно простор за скокање благодарение на големиот дијаметар, идеален за деца и возрасни.
  • ВИСОКА МРЕЖА: Обезбедете безбедност додека уживате во скоковите! Високата заштитна мрежа од 253 см овозможува безбедно играње без ризик од паѓање надвор од трамболина.
  • ГАЛВАНИЗИРАН ЧЕЛИК КОНСТРУКЦИЈА: Издржливоста и стабилноста се загарантирани! Поцинкуваната челична конструкција ја прави оваа трамболина отпорна на корозија и долготрајна.
  • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ТОВАРУВАЊЕ ДО 120 КГ: Скокајте заедно со пријателите! Трамболината е дизајнирана да издржува тежина до 120 кг, што ја прави совршена за корисници од сите возрасти.
  • РОБУСТ „W“ НОГА ЗА ЕКТРА СТАБИЛНОСТ: Стабилна и цврста основа! Три нозе „W“ со вкупно шест столбови обезбедуваат одлична стабилност и поддршка при употреба.

 

Доколку барате совршен начин да внесете забава и активност во секојдневниот живот на вашето семејство, Братујата DENIS со мрежа е изборот за вас. Со импресивен дијаметар од 305 cm, оваа брануваа нуди многу простор за скокање, додека висината на заштитната мрежа од 253 cm обезбедува безбедност, од најмладите до возрасните. Издржливата галванизирана челична конструкција обезбедува стабилност и издржливост, правејќи ја брануваата отпорна на сите временски услови и подготвена за долгогодишна употреба.

Максималната носивост од 120 kg им овозможува на децата и на возрасните да се забавуваат на трамболина без никакви грижи. Специфичните материјали како полиетилен, полиестер, eva пена и ПВЦ дополнително придонесуваат за квалитетот и издржливоста, обезбедувајќи удобност и безбедност при секое отскокнување. Без разлика дали се работи за вежбање, играње или едноставно уживање во слободното време, DENIS Trampoline е вистинскиот избор кој ќе ги задоволи сите ваши потреби за активности на отворено. Совршена за поставување во дворот, оваа трамболина носи радост и забава во срцето на вашиот дом.

Спецификации

Бренд
Denis

Тежина и димензии

Тежина
42 kg

Карактеристики

Материјал
Челик, полиетилен, полиестер, ева пена, ПВЦ
Максимална тежина на корисникот
120 kg

Ананас ID

Шифра на производот
28H325M5LP

EAN /   код

EAN /   код
3850223156209
12.000 ДЕНЗаштеда 2.001 ДЕН
9.999ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

  • ГОЛЕМ ДИЈАМЕТАР_ Погледнете колку простор имате за забава! Со дијаметар од 305 cm, оваа брануваа обезбедува доволно простор за скокање благодарение на големиот дијаметар, идеален за деца и возрасни.
  • ВИСОКА МРЕЖА: Обезбедете безбедност додека уживате во скоковите! Високата заштитна мрежа од 253 см овозможува безбедно играње без ризик од паѓање надвор од трамболина.
  • ГАЛВАНИЗИРАН ЧЕЛИК КОНСТРУКЦИЈА: Издржливоста и стабилноста се загарантирани! Поцинкуваната челична конструкција ја прави оваа трамболина отпорна на корозија и долготрајна.
  • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ТОВАРУВАЊЕ ДО 120 КГ: Скокајте заедно со пријателите! Трамболината е дизајнирана да издржува тежина до 120 кг, што ја прави совршена за корисници од сите возрасти.
  • РОБУСТ „W“ НОГА ЗА ЕКТРА СТАБИЛНОСТ: Стабилна и цврста основа! Три нозе „W“ со вкупно шест столбови обезбедуваат одлична стабилност и поддршка при употреба.

 

Доколку барате совршен начин да внесете забава и активност во секојдневниот живот на вашето семејство, Братујата DENIS со мрежа е изборот за вас. Со импресивен дијаметар од 305 cm, оваа брануваа нуди многу простор за скокање, додека висината на заштитната мрежа од 253 cm обезбедува безбедност, од најмладите до возрасните. Издржливата галванизирана челична конструкција обезбедува стабилност и издржливост, правејќи ја брануваата отпорна на сите временски услови и подготвена за долгогодишна употреба.

Максималната носивост од 120 kg им овозможува на децата и на возрасните да се забавуваат на трамболина без никакви грижи. Специфичните материјали како полиетилен, полиестер, eva пена и ПВЦ дополнително придонесуваат за квалитетот и издржливоста, обезбедувајќи удобност и безбедност при секое отскокнување. Без разлика дали се работи за вежбање, играње или едноставно уживање во слободното време, DENIS Trampoline е вистинскиот избор кој ќе ги задоволи сите ваши потреби за активности на отворено. Совршена за поставување во дворот, оваа трамболина носи радост и забава во срцето на вашиот дом.

Спецификации

Бренд
Denis

Тежина и димензии

Тежина
42 kg

Карактеристики

Материјал
Челик, полиетилен, полиестер, ева пена, ПВЦ
Максимална тежина на корисникот
120 kg

Ананас ID

Шифра на производот
28H325M5LP

EAN /   код

EAN /   код
3850223156209
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.