0 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
1 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
2 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
3 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
4 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
5 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
6 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
7 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
8 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
9 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
10 thumbnail image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Selected image for DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK

DEWALT 12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK

SBD
30.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
24.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Дупчалка и шрафцигер DCD706
DCF801 ​​Impact Driver
2 парчиња DCB124 3ah 12v батерии
компактен полнач dcb112
Kутија

•Технички податоци за DCD706 DeWalt :
Технологија на батерии: XR Li-Ion
Напон: 12V
Стапка на удар 25500 bpm
Максимален вртежен момент (тврд): 57,5 ​​Nm
Максимален вртежен момент (мек): 25,5 Nm
Брзина без оптоварување: 0-425 / 0-1500 вртежи во минута
Чак за дупчење: 1,5-10 mm
Максимален дијаметар на дупчење (Дрво): 20 mm
Максимален дијаметар на дупчење (Метал): 10 mm
Максимален дијаметар на дупчење (Бетон): 10 mm
Тежина: 1,1 кг

•Технички податоци за DCF801 ​​DeWalt :
Мотор без четки
Вртежен момент на затегнување: 163 Nm
Брзина на мирување: 0-1000; 0-1500; 0-2600 1/мин
Број на удари: 0-3600 1/мин
Монтирање: 1/4 инчен HEX шестоаголник
Напон на батеријата: 12V
Тежина со батерија: 1,05 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
1.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
H97HYJJA6K

EAN /   код

EAN /   код
5035048714195
30.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
24.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

12V Сет вибр. дупчалка + ударен одвртувач 2x3Ah TSTAK
Дупчалка и шрафцигер DCD706
DCF801 ​​Impact Driver
2 парчиња DCB124 3ah 12v батерии
компактен полнач dcb112
Kутија

•Технички податоци за DCD706 DeWalt :
Технологија на батерии: XR Li-Ion
Напон: 12V
Стапка на удар 25500 bpm
Максимален вртежен момент (тврд): 57,5 ​​Nm
Максимален вртежен момент (мек): 25,5 Nm
Брзина без оптоварување: 0-425 / 0-1500 вртежи во минута
Чак за дупчење: 1,5-10 mm
Максимален дијаметар на дупчење (Дрво): 20 mm
Максимален дијаметар на дупчење (Метал): 10 mm
Максимален дијаметар на дупчење (Бетон): 10 mm
Тежина: 1,1 кг

•Технички податоци за DCF801 ​​DeWalt :
Мотор без четки
Вртежен момент на затегнување: 163 Nm
Брзина на мирување: 0-1000; 0-1500; 0-2600 1/мин
Број на удари: 0-3600 1/мин
Монтирање: 1/4 инчен HEX шестоаголник
Напон на батеријата: 12V
Тежина со батерија: 1,05 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
1.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
H97HYJJA6K

EAN /   код

EAN /   код
5035048714195
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.