0 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
1 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
2 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
3 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
4 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема

DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема

SBD
24.990 ДЕНЗаштеда 10.000 ДЕН
14.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Карактеристики:
Ударен одвртувач со напон 18V и прифат 1/2".
Моќен мотор без четкици со ладење со вентилатор и вртежен момент 950Nm погоден за тешки апликации и остранување запечени завртки. 3 можни брзини кои овозможуваат максимална контрола при работа. Ергономски дизајн со гумена рачка за поголема удобност. Светло бела LED светилка за подобрена видливост , лесен за употреба со една рака и погоден за низа активности.

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
9MWI2DYNC9

EAN /   код

EAN /   код
5035048548066
24.990 ДЕНЗаштеда 10.000 ДЕН
14.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
Ударен одвртувач со напон 18V и прифат 1/2".
Моќен мотор без четкици со ладење со вентилатор и вртежен момент 950Nm погоден за тешки апликации и остранување запечени завртки. 3 можни брзини кои овозможуваат максимална контрола при работа. Ергономски дизајн со гумена рачка за поголема удобност. Светло бела LED светилка за подобрена видливост , лесен за употреба со една рака и погоден за низа активности.

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
9MWI2DYNC9

EAN /   код

EAN /   код
5035048548066
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.