Slike DEWALT Аголна мелница DWE494 2200W 230mm мек старт жолта
Slike DEWALT Аголна мелница DWE494 2200W 230mm мек старт жолта

DEWALT Аголна мелница DWE494 2200W 230mm мек старт жолта

SBD
14.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 2200 W
• Брзина без оптоварување: 6600 вртежи во минута
• Дијаметар на диск: 230 mm
• Вретено: M14
• Тежина: 5,2 kg

Опсег на испорака:
• DeWalt DWE494
• Штит
• Прилагодлива странична рачка,
• Збир на прирабници
• Клуч

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Аголна мелница
Основен материјал
Метал

Изведба

Брзина на мирување (мин.)
6600 RPM

Ананас ID

Шифра на производот
TR0J21GKRN

EAN /   код

EAN /   код
5035048617229
14.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 2200 W
• Брзина без оптоварување: 6600 вртежи во минута
• Дијаметар на диск: 230 mm
• Вретено: M14
• Тежина: 5,2 kg

Опсег на испорака:
• DeWalt DWE494
• Штит
• Прилагодлива странична рачка,
• Збир на прирабници
• Клуч

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Аголна мелница
Основен материјал
Метал

Изведба

Брзина на мирување (мин.)
6600 RPM

Ананас ID

Шифра на производот
TR0J21GKRN

EAN /   код

EAN /   код
5035048617229
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.